wydarzyło się w 2020 - Hygge Joga

powrót

Hygge Joga- Zimowa odnowa na Warmii 31.01-02.02.2020

Hygge to duńskie słowo, które oznacza komfort, wygodę, osiągniecie wewnętrznej równowagi i szczęścia. To błogostan, komfort bycia ze sobą jak i z innymi. Najcześciej synonim ten kojarzy nam się z przytulnymi wnętrzami, kocykami i ciepłym kakao.
To te wszystkie drobne rzeczy, przyjemności dnia codziennego, dalekie od konsumpcjonizmu. Zgromadzenie rodzinne, święto. Wszystko co naturalne i przytulne.

I to jest dokładnie to do czego chciałabym was zaprosić podczas naszej „rodzinnej” zimowej edycji jogowych spotkań na Warmii w Plajny – Ogród Dobrych Myśli!!!

Dopieszczanie zmysłów, wprowadzeniem energii w ruch w ciele, która zamrożone przez minusowe temperatury kieruje się naturalnie bardziej do wewnątrz. Aromatyczne zapachy, otulenie siebie troską. Obudzenie do nowego życia, przygotowanie się na rozkwit przed wiosną. Zajrzenie do środka, co pragnę, co jeszcze musi być wyrażone aby zakwitnąć.

Przygotowałam rozgrzewające praktyki, podkręcone ogniem z wulkanicznej wyspą Bali na której mieszkam na codzień.
Po eksplorujemy jak wygodnie i naturalnie nasze ciało chce poruszać się w asanach- pozycjach jogi, tak aby było mu dobrze.
Doświadczymy wszystkiego tego, co sprawi że poczujemy się nasyceni od wewnątrz. Rozgrzejemy stawy, tkanki głęboki i mięśnie.

Jak zawsze Plajny ugości nas swoim przepysznymi wegeteriańskim aromatyczny jedzonkiem, pięknym wnętrzem i przytulną salą do Jogi z ogromnymi oknami i rodzinną atmosferą.

Co w Programie:
– Powolna praktyka jogi dla początkujących i praktykujących. Połączymy dwa style Vinyasa Flow oraz regenerującą Yin Jogę.
– Joga dla kobiet i spotkanie w kręgu z Jade Egg- to pradawna taoistyczna praktyka długowieczności i witalności kobiecego ciała oraz praca z dnem miednicy.
– Błoga Ceremonia z Kakao z Ameryki Południowej, które otworzy serce i rozgrzeje.
- Dla chętnych możliwość skorzystania z masażu.
-Nauczymy się też ajurwedyjskiego masażu, który regenerują najgłębiej.
-Przestrzeń na wspieranie się. Na pobycie z innymi. Na głęboki zimowy relaks.

The Plan:
Piątek
16:30 powitalny obiad
czas wolny
18:00-19:30 sesja jogi regeneracyjnej aby wytchnąć po podróży
20:00 pyszna kolacja
20:30-22:00 otwarcie spotkania, journaling-czas na refleksje własną- na wyrażenie potrzeb i marzeń, wykład wprowadzający, masaż ajurwedyjski.

Sobota
8:00-9:30 Shakti Flow- poranna wzmacniająca i stabilizująca Joga – poczuj przyjemność w każdym ruchu
9:30 długie leniwe śniadanko
czas wolny
13:00 spotkanie przy obiedzie
czas wolny
17:00-19:00 Yin Joga. Super mniam regeneracyjna leniwa sesja

#