WRZESIEŃ 2022 - WAKACJE Z FLAMENCO 09.22

powrót

WAKACJE Z FLAMENCO DLA POCZĄTKUJĄCYCH 31.08-04.09.2022

Zapraszam na Wakacje z Flamenco do magicznych Plajn, maleńkiej wioski położonej na skraju Warmii, gdzie jest zaledwie dziesięć gospodarstw. Żeby tu trafić trzeba zjechać z trasy, kochać przyrodę i umieć zachwycać się życiem. Po przekroczeniu bramy Ogrodu Dobrych Myśli, czeka na Ciebie przytulny pokój, kuchnia pełna domowych smaków, liczne zakątki relaksu, rodzinna atmosfera, a przede wszystkim zanurzenie w świecie Flamenco - świecie wolności, obecności, przeżywania emocji, ekspresji tanecznej i zachwytu nad muzyką.
Wyjazd przeznaczony jest dla osób, które zaczynają lub niedawno zaczęły swoją przygodę z Flamenco i mają doświadczenie tańca od kilku miesięcy do dwóch lat. Zapraszam na 20 godzin zajęć z tańca, teorii, kastanietów i rytmiki. W międzyczasie będę dzielić się z Wami sekretami tańca i ekspresji flamenco. Wieczorami zaś opowiem Wam o życiu muzyków i tancerzy z Andaluzji, a jeśli będzie Wam mało pooglądamy też filmy i koncerty flamenco.
Zakwaterowanie: 
W pokojach 2 i 3 osobowych z łazienką. Pokój 1 osobowy dostępny za dodatkową opłatą 200zł. Każdy pokój ma swoją nazwę i niepowtarzalny wystrój, który odzwierciedla nasze wartości. Zależy nam, aby pobyt u nas był dla Ciebie momentem zwolnienia, uważności na siebie i otaczający nas świat. 
Jedzenie: 
Śniadanie, obiad i kolacja... zdrowe... naturalne... wegetariańskie i wegańskie posiłki przygotowane w znacznej mierze z produktów zakupionych od lokalnych gospodarzy i regionalnych dostawców... no i oczywiście plony przydomowego warzywniaka oraz spiżarni. 
Sala do tańca:
Przeszklona, przestronna, ładna i słoneczna, doświetlona przez duże ścienne okna i świetliki dachowe. Sala ma 90m2 i ma specjalną podłogę do tańca i lustra. 
Atrakcje:
Flamenco od rana do nocy:), cudowne towarzystwo, natura, leżaczki, trawka, piwko i kawka, rowery, sauna, masaże ajurwedyjskie, od czasu do czasu zarwane noce i łezka w oku przy wyjeździe…
Prowadząca:
Agata Teodorczyk - tańczę od ponad 20 lat, uczę nieustannie z pasją i radością, od kilkunastu lat organizuję też wyjazdy z flamenco
Cennik:
Za zakwaterowanie wraz z wyżywieniem – 3 posiłki dziennie wegetariańskie lub wegańskie (4 doby) oraz 20 godzin zajęć 
1370 zł 
Pytania:
W razie pytań, pisz: lub dzwoń 696424618 Chętnie doradzę, pomogę, a o Plajnach mogę opowiadać godzinami =
Zapisy:
Chętnych do udziału proszę o maila na:  
zaliczka: 800zł 
#