wydarzyło się w 2018 - Fotografia

powrót

W poszukiwaniu Kwiatu Paproci- Warsztaty fotograficzne 15-17 czerwca

Organizatorki: Przystanek fotograficzne bajania i Amelia Photography

Kochani, pragniemy zaprosić Was serdecznie na kolejne Przystankowe fotograficzne spotkanie z nami, tym razem w Ogrodzie Dobrych Myśli - Plajny, miejscu o magicznej aurze, gdzie sercem gospodarstwa jest 200letni dom podcieniowy, odrestaurowany z ogromną dbałością o szczegóły i wielką pasją ujawniającą się we wnętrzach...

Specjalnie dla Was, z miłości do matki natury, oraz słowiańskich korzeni, postanowiłyśmy stworzyć plener inspirowany starą tradycją czerwcowej Nocy Kupały - nocy pełnej czarów,
czasu magii i miłości ...
My oczywiście tworzyć będziemy przez calutki weekend, w dzień, ale może i w nocy ? :)
W otoczeniu wonnych kwiatów, i ziół, z wiankami we włosach, pozować nam będą cudne modelki, dla których specjalnie na ten wyjazd przygotujemy piękne stylizacje.
Motywem przewodnim jest Noc Kupały, nie zabraknie jednak wszelki boginek, nimf, czy rusałek - ku czci otaczającej nas przyrody i dla pokazania naturalnego piękna kobiet.
Nie znajdziecie tu sztuczności, to będzie kwintesencja słowiańskiej urody.

To plener dla tych wszystkich, którzy tak jak my, spragnieni są kontaktu z naturą - dla tych, którzy doceniają jej moc, i lubią wplatać ją w swoją twórczość. Nie zabraknie pięknych pól i lasów, buszować będziemy w gęstwinach traw, pośród dzikich stawów, gdzie będzie można wyczarować malownicze kadry.
Za dnia modelki będą mogły pozować przy pięknych stawach na terenie gospodarstwa, czy w zakątkach ogrodu, teren jest bardzo duży. Wieczorem zaś można będzie zorganizować sesję przy ognisku, czy z tradycyjnym puszczaniem wianków ze świecami.....
Lub też zwyczajnie po pracowitym dniu oddać się radosnym zabawom, i tańcom ;) ku czci duszy i ciała ;)

Pomysłów jest wiele, a same Plajny zarówno na zewnątrz, jak i w środku są niezwykle fotogeniczne, i dające ogrom możliwości twórczych. Wypełnione po brzegi starymi meblami, dodatkami, ze starą kaflową kuchnią, czy tradycyjnymi sprzętami, na pewno będą piękny tłem do wielu kadrów.

Ten plener będzie wprost pachniał ziołami z okolicznych łąk,
(wszak to właśnie w Noc Kupały czczono moc wyjątkowych roślin, plotąc z nich tradycyjne wianki, czy przyozdabiając domy.. )
Mniszek, Rumianek, Nagietek czy Chaber - tak też będą się nazywać niektóre pokoje, które Plajny oferują nam na ten wyjątkowy weekend :)
Na miejscu do dyspozycji mamy 3 obiekty noclegowe - 2 są czynne już w tej chwili, czyli Dom Główny - Podcieniowy, oraz Stodoła, niebawem ruszy także Dom Mariana.
Łącznie przewidujemy 30 miejsc dla uczestników.

Podczas spotkania pozować nam będą zarówno modelki portretowe jak i aktowe, starannie dopasowane urodą do klimatu jaki chcemy stworzyć. Na miejscu oczywiście wizażystka, stylistka i fryzjer. Pracować będziemy w małych grupach max 2-3 osobowych.

Całkowity koszt pleneru to 850zł.
W cenie 2 noclegi, oraz pełne wyżywienie.
Rezerwacja miejsca na plenerze następuje po wpłaceniu zaliczki.
Max termin wpłaty to koniec marca'2018.
Więcej info oraz lista modelek wkrótce.
Po szczegóły zapraszamy na priv :)

https://www.facebook.com/przystanekfotograficznebajania/

https://www.facebook.com/Amelia-Photography-111711228990704/

#