wydarzyło się w 2019 - Przygody na Obcasach

powrót

Joga i treningowe szaleństwo - kobiecy weekend 13-15.09.2019

!JOGA I TRENINGOWE SZALEŃSTWO. MAGICZNY, KOBIECY WEEKEND. 13-15 Września, Plajny (koło Elbląga) !

Czas znaleźć chwilę dla siebie i zrobić coś dla ciała i umysłu!
Zapraszamy na aktywny weekend pełen niezapomnianych wrażeń i ruchu w pięknym miejscu – Ogrodzie Dobrych Myśli . Znajdź chwilę dla siebie, odetchnij, wyrzuć złe emocje i odkryj siebie na nowo.
Przed nami kolejny weekend pełen aktywności na świeżym powietrzu, jogi, zumby oraz warsztatów dietetycznych oraz świetnej zabawy wśród pozytywnych osób.
Tym razem będziemy mieli niezwykłego gościa – Anię Kierznikiewicz, nauczycielkę jogi, która wprowadzi Was w niezwykły świat asan, oddechów i medytacji. Zerknijcie koniecznie na jej profil : https://www.instagram.com/yoga.nna/
Ania Kierznikiewicz ukończyła kurs nauczycielski w Indiach, skąd czerpie swoją wiedzę i inspiracje do przygody z nauczaniem.
Jej pasją jest świadoma praca ciała z oddechem, zdrowy styl życia, medytacja i podróże.
Joga ukierunkowana będzie na oczyszczenie ciała, rozjaśnienie umysłu i otwarcie miejsc, w którch gromadzi się stres i napięcia.
Praktyka jogi będzie obejmować podstawy jogi, pranajamy, medytacji i relaksu.
Zaczniemy dzień od pranajamy, pobudzającej sekwencji jogi i relaksu.
Pranajama to praca z oddechem, która pozwoli nam na pogłębienie naszego skupienia do wewntarz naszego ciała. Następnie dołaczymy do tego ruch, tak aby poczuć przypływ energii i witalności oraz zwiększyć elastyczność naszych stawów, przygotowując je do całodziennej aktywności.
Wieczorami będziemy wpólnie praktykować cudowną sztukę niedziałania, czyli medtyację i jogę nidrę. Joga nidra jest metodą pozwalającą na wyciszenie i pełne poznanie siebie, polegającą na obserwacji i doświadczaniu wszystkiego, co w danej chwili pojawia się w obrębie ciała, umysłu i ducha. Obie sesje będą prowadzone przez Anię, co stwarzy odpowiednie warunki do odprężenia ciała i uwolnienia umysłu od gonitwy myśli.
Joga jest dla wszystkich, zarówno początkujących jak i nie praktykujących.
Oczywiście oprócz jogi nie zabraknie innych form aktywności : będzie trening na newralgiczne części ciała , czyli atak na brzuch, uda i pośladki, cardio podczas , którego spalicie mnóstwo kalorii, a także zumba i jogging. Będzie moc!
Kiedy?
Od piątku 13.09 godz. 16.00 do niedzieli 15.09 godz. 12.00
Gdzie?
Warsztaty odbędą się w bajkowym miejscu : Ogrodzie Dobrych Myśli Plajny ( jedynie 40 km od Elbląga). Jest to miejsce niezwykłe, położone w otoczeniu natury, gdzie całkowicie można oderwać się codziennej pogoni i stresu oraz rozkoszować każdą chwilą. ( Pokoje dwu- oraz trzyosobowe)
Wyżywienie
Pełne wyżywienie, 3 posiłki : pyszne i zdrowe posiłki ( do wyboru opcja standardowa lub wegańska) przygotowywane ze świeżych produktów od lokalnych rolników oraz gospodarzy. Dodatkowo czeka nas też super wege ognisko.
Dojazd?
Dojazd jest na własną rękę, ale traktujemy się jak grupa dobrych koleżanek, więc grupujemy się w samochody i dojeżdżamy razem.

Cena : 580 zł
Formy aktywności
Joga, pilates, ćwiczenia interwałowe kształtujące całą sylwetkę, jogging, zumba.
Dla kogo ten wyjazd?
Dla wszystkich Was, które chciałyby odechtnąć, odciąć się na chwilę od codzienności i znaleźć w wyjątkowym miejscu . Także dla tych z Was, które uwielbiają zumbę, ruch i trening! Będzie też chwila na wyciszenie podczas jogi i pilatesu oraz ćwiczeń z oddechu. Tego na naszym wyjeździe na pewno nie zabraknie. Dodatkowo atrakcją jest pyszna wegańska kuchnia .
Niezależnie od formy każdy może z nami jechać, ćwiczenia są pokazywane w wersji lżejszej i cięższej, więc każdy bez problemu da radę.
PROGRAM WYJAZDU *może ulec drobnym zmianom:
Piątek
16.00 Przyjazd
16.15 – 17.30 Zapoznanie, trening : Atak na brzuch, uda, pośladki plus cardio
18.00 Wspólna kolacja, odpoczynek
Koło 20.00 sesja jogi z Anią
Sobota
7.30 Joga z Anią
8.30 Śniadanie
9.30 – 11.00 Trening pilates oraz cardio/ interwały kształtujące sylwetkę. Atak na uda, pośladki i brzuch!
11.30 – 13.00 Spacer / jogging
14.00 Obiad
15.30 – 16.30 Zumba
18.00 Joga z Anią
Wieczorem wspólne ognisko z wegańskimi specjałami
Niedziela
8.00 Joga oraz ćwiczenia relaksacyjne
9.00 Śniadanie
10.00 – 11.00 Atak na brzuch, uda pośladki .
11.00 – 11.40 Cardio I zumba
Od 12 wyjazd
Po wyjeździe każda z uczestniczek dostanie na maila pakiet zdjęć.

 

#