powrót

POZNAJ NAS BLIŻEJ

Moi rodzice, od których wszystko się zaczęło, czyli ZOFIA i WOJCIECH

     
Ona - inżynier z malarskim zacięciem – to jej zawdzięczamy piękne zagospodarowanie terenu.  Uwiecznia na płótnie plajnieńską architekturę i naturę. Zawsze chętna do rozmów z gośćmi, pełna energii.  

On - inżynier z wielkim zamiłowaniem do budowlanego fachu, czego efekty widać w Plajnach. Nasze psiaki Kufel i Figa zapatrzone są w niego jak w obrazek, a miłość ta zdecydowanie jest odwzajemniona... choć jak widać lgnie do niego także kocia brać.

My czyli PAULINA, FILIP I JAGNA

Paulina - marzycielka, tłumaczka hiszpańskiego, niegdyś tańcząca flamenco i w wolnych chwilach hobbystycznie przygrywająca na saksofonie. Uwielbia gdy przybywają goście, śmiech dzieci, tulić koty, gdy na naszej Sali warsztatowej rozbrzmiewają mantry, a nasz parkiet wypełniają  tak asany, jak i pełne pasji kroki taneczne. Z radością tworzy energetyczne przestrzenie i pełne kolorów dania. Dodatkowo, by spotęgować plajnieński relaks proponuje Wam masaże ajurwedyjskie.

Filip - sam o sobie mówi „pierwszy woźny Plajn”. Racjonalizator, wprowadzający usprawnienia, co by nam żyło się lepiej, a Wam wypoczywało bardziej komfortowo. Miłośnik rowerowania po bliższej i dalszej okolicy. O plajnieńskich szlakach chętnie opowie „przy kawie”. 

Jagna - nasz najmłodszy plajnowy człowiek. Co tu wiele mówić, Jagna kocha życie ;) Opiekunka kotów, gdy jest okazja rozdaje uśmiechy, pozdrowienia i żółwiki. A gdy gra muzyka rusza w tan, robi obroty i innych do tańca zaprasza.

......

No i rzecz jasna NASZ ZWIERZYNIEC

KOCI KWINTET

   

Maczek - czarny książę, esencja kociej inteligencji, zawsze chętny na mizianie, z uporem próbuje włamać się do jadalni.

Pianka - pręgowana siostra Maczka, łasuch ponad miarę wszelką. Uważnie pilnujcie swojego ciasta, kanapek, jak i nawet ogórków kiszonych.

Uwaga! Pianek i Maczek od kilku lat próbują wyjechać z powrotem do Warszawy. Masz samochód z warszawską rejestracją? Bądź czujny!

         

Bazia i Beza - dwie blond siostry. Bazia subtelna i delikatna dama, Beza- buńczuczny menel z podwórka. Aby je rozpoznać, muszę spojrzeć im prosto w pyszczek.

Rudolf - to jego imię w skrócie, pełny tytuł arystokratyczny to Rudolf Klakson V Ostatni. Przybył latem dwa lata temu do naszego siedliska, „postawił walizkę” przed domem i rzekł:
- „Hej, wprowadzam się, od dziś tu będę mieszkał”. I nie było odwrotu.  I tak przybrał miano „Ostatniego”... na ten moment mam takie mocne postanowienie J

PSI DUET

     

Kufel - nieoficjalny dyrektor Plajn. Inspektor, który sprawdzi każdego gościa, wysokich szczupłych obszczeka, po czym podstawi mordkę do głasków. Kotów nie kocha, dlatego gdy jest Kufel psio-kocie strefy wpływów są wyraźnie określone: psy- przed oborą, koty- za oborą J

Figa- Figosława, Figulson, sekretarka Kufla. Figi często nie spotkacie, muszą być idealne warunki pogodowe, aby zechciała opuścić posłanie swe i sprawdzić, co tam na podwórku słychać. A gdy już wyjdzie, robi podkopy pod różami, po czym znacząco spogląda na Kufla.

#