wydarzyło się w 2018 - Pilates Camp

powrót

Pilates Camp na Warmii 14-21 lipca

Zapraszamy na fantastyczny warsztat z Pilatesem w Plajnach.
Plajny świetnie już znacie z poprzednich wyjazdów. Ogród Dobrych Myśli to przytulne siedlisko, położone w malutkiej wsi nieopodal Żuław…uroczy zakątek oddalony od miejskiej wrzawy. Tutaj czas zwalnia swój bieg, każdy nowy dzień ptaki witają swym dźwięcznym śpiewem, a do snu tulą je kołyszące się na wietrze zboża.

Zakwaterowanie pokoje dwu i trzyosobowe z łazienką.

Posiłki: zdrowa kuchnia, oparta na produktach lokalnych i sezonowych. Większość z nich pochodzi z przydomowego warzywniaka oraz spiżarenki lub sąsiadów.
Ponadto, zapewniamy nieograniczony dostęp do wody, kawy i herbaty.
Na życzenie kuchnia wege, bezglutenowa, bezlaktozowa.

Plan pobytu:
14 lipca (sobota, dzień przyjazdu)
14:00 obiad
16:30- 17:30 mobilizacja do ruchu
17:45- 18:45 pilates klasyczny
19:00 Kolacja
20:00 Spotkanie organizacyjne, integracyjne

15.07- 20 lipca (niedziela- piątek)
8:30 śniadanie
11:30- 12:30 mobilizacja do ruchu
12:45- 13:45 pilates klasyczny
14:00 obiad
16:30- 17:30 pilates fundamenty
17:45- 18:45 elastyczność
19:00 kolacja

21 lipca (sobota, dzień wyjazdu)
8:30 śniadanie
11:00- 12:00 pilates klasyczny

Opis zajęć:
Mobilizacja do ruchu – zajęcia, na których obudzisz swoje ciało. I umysł :-) Zaczniemy od uruchomienia odcinka piersiowego kręgosłupa. To tam zaczyna się życie. Uwolniona przepona sprawi, że zaczniesz oddychać pełną piersią. Rozruszamy kręgosłup, biodra i barki. Spróbujemy znaleźć połączenie nadgarstek- bark czy stopa-biodro.

Pilates klasyczny – lekcja oparta na schemacie i ćwiczeniach zaproponowanych przez samego twórcę metody. To holistyczny trening całego ciała (wzmacnianie, uelastycznianie, stabilizacja). Trening obejmuje wszystkie mięśnie, od małych jednostawowych do dużych, wielostawowych. Płynne przejścia między ćwiczeniami sprawiają że trening ma charakter ciągły i nie jest nudny. Daje dużo energii oraz poczucie zupełnie innej, smukłej sylwetki :-)

Pilates fundamenty - nauka podstawowych zasad pilatesu. Trening koncentracji i uważności. Nauka kontroli ciała. Poszukiwanie „powerhouse” – centrum dowodzenia ciałem. Odnajdywanie właściwego oddechu. Wzmacnianie mięśni dna miednicy. Ćwiczenia z użyciem drobnego sprzętu sprawią, że Twoje ciało ustawi się bardziej poprawnie i tym więcej skorzystasz z całego warsztatu. Odnajdziesz w sobie moc ze środka. :-)

Elastyczność – zajęcia, na których spróbujesz doraźnie zaradzić zbytnim przeciążeniom w Twoim organizmie. Użyjemy różnych technik zwiększających elastyczność ciała (w tym automasaż). Uwolnisz się od ciężaru, który dźwigasz na barkach i ściskach w pośladkach. Odpoczniesz :-)

Zajęcia poprowadzi Agnieszka Głowacka.

Koszt wyjazdu:

1700 zł- pokój 1 osobowy
1600 zł- pokój 2 osobowy
1500 zł- pokój 3 osobowy

UWAGA! Dla osób, które po raz kolejny z nami wyjeżdżają 10% zniżki od wybranej opcji.

Cena zawiera: nocleg, wyżywienie, zajęcia.

Potwierdzeniem udziału w warsztacie jest wpłata zaliczki w wysokości połowy kwoty na konto.
http://dobrzemitu.pl/pilates-camp-na-warmii/

#