wydarzyło się w 2019 - Moja Pełnia

powrót

Moja Pełnia Spotkanie w uważności / 01-03 Luty 2019

MOJA PEŁNIA – weekendowe spotkanie w uważności

Zapraszam serdecznie na kolejny weekend wyjazdowy w bardzo urokliwym miejscu, podczas którego akcent wspólnej praktyki będzie skierowany na pracę wewnętrzną.

MOJA PEŁNIA – czyli osobista podróż w głąb siebie, spojrzenie na różne aspekty bycia i funkcjonowania na poziomie ciała, emocji i myśli oraz tego, co często w nas wyparte, niechciane, zapomniane, niedocenione czy utęsknione.
SPOTKANIE – czyli wielopoziomowy proces komunikacji z samym sobą i innymi w atmosferze szacunku, zaufania oraz wzajemnej ciekawości.
W UWAŻNOŚCI – czyli w połączeniu ze sobą i tym, co na zewnątrz; w neutralnej obserwacji; w dążeniu do wewnętrznej akceptacji i integracji.

Budowaniu tych procesów sprzyjać ma wspólna praktyka:
- relaksacji i uważności,
- uważnej pracy z ciałem, ruchem i oddechem,
- medytacji labiryntu,
- zabawy z dźwiękiem,
- bycia w ciszy,
- rozmów w kręgu;
- oraz sesji w saunie oczyszczającej ciało.

Podczas tego wyjazdu proponuję także elastyczny czas praktyki (min. 10 godzin), w zależności od potrzeb i energii grupy. Będę także zachęcał do odłożenia na ten czas zegarków, telefonu, internetu i pracy. Udział w poszczególnych sesjach będzie dowolny ze względu na poszanowanie wewnętrznej otwartości i gotowości każdego uczestnika.
Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia, a jedynie chęć pobycia z samym sobą i innymi w tym urokliwym, cichym i spokojnym miejscu.

Marek Ruczko - instruktor jogi i relaksacji, animator ekspresji poprzez ruch, biomasażysta, pedagog, założyciel i właściciel Studia Harmonium w Olsztynie. Od ponad 20 lat zgłębia techniki uważnościowe, relaksacyjne i medytacyjne w kraju i zagranicą. W swojej praktyce podąża osobistą ścieżką serca poszukując metod i technik prowadzących do integralnego i harmonijnego rozwoju człowieka.

Organizacja: HARMONIUM Studio Rozwoju i Kreatywnej Edukacji w Olsztynie
www.harmoniumstudio.pl
Kiedy: 1-3.02.2019 (zaczynamy w piątek o godz. 18 i kończymy w niedzielę do godz. 15; w piątek można przyjeżdżać już od godz. 15)
Gdzie: PLAJNY – Ogród Dobrych Myśli, Plajny 10, 14-407 Godkowo (okolice Pasłęka, ok. 70 km od Olsztyna) www.plajny.pl
Ilość miejsc ograniczona (15-24 osoby).

Zapisy, opłaty i szczegóły:
http://harmoniumstudio.pl/news/53/moja-pelnia--warsztat-wyjazdowy

Do zobaczenia :)
Marek Ruczko

#