wydarzyło się w 2019 - Mandala Głosu

powrót

>>>>>>>Mandala Głosu 20-22.09.2019<<<<<<< Głos zwierciadłem duszy. Warsztaty śpiewu, joga i kamertony.

MANDALA GŁOSU. Głos zwierciadłem duszy. Warsztaty śpiewa, joga i kamertony.


Zapraszamy na nowatorskie warsztaty poświęcone połączeniu naszego głosu, ciała i umysłu. Holistyczne podejście do wszystkich tych sfer pozwoli nam wyciszyć się i poznać nasz pierwotny GŁOS.

Jeśli chcesz zbliżyć się do natury, która Cię otacza i wypełnia oraz poznać swój pierwotny głos i na chwilę powrócić do swoich korzeni - jest to warsztat dla Ciebie.
Dołącz do naszej podróży odkrywania siebie poprzez głos.


DLA KOGO:

Warsztaty skierowane są do wszystkich, którzy pracują z głosem i pragną poszerzyć jego możliwości (wokaliści, aktorzy, nauczyciele, prezenterzy, radiowcy), ale również amatorów i osób, które po raz pierwszy chcą poznać swój głos.
Jak wiemy ludzki głos to instrument obejmujący całe nasze ciało jak i sferę duchową i psychologiczną, dlatego tylko holistyczne podejście do niego pomoże odkryć w nam ukryte w nim możliwości.
Praca nad umysłem, ciałem, ruchem i dźwiękiem wydobywającym się z nas, może pokazać nam jak wielkie pokłady twórcze w nas drzemią.

Podczas porannych zajęć jogi, będziemy pracować nad naszym oddechem i dotlenieniem naszego organizmu. Dzień zaczniemy od kontaktu z naszym ciałem.
Na zajęciach wokalnych, poza poznawaniem tajników dobrego śpiewania, zgłębimy wiedzę o naszym umyśle i psychice, która jest nieodłącznym spoiwem w przekazie dźwiękowym. Dowiemy się jak funkcjonuje nasz głos i poznamy jego pierwotny stan.
Każdego wieczora będziemy uczestniczyli w koncercie kamertonowym, który pozwoli nam zbliżyć się do naszego ciała i duszy.

✔ 3 DNI ZAJĘĆ Z JOGĄ, ŚPIEWEM I KAMERTONAMI

(13H INTENSYWNYCH ZAJĘĆ POŚWIĘCONYCH TWOJEMU CIAŁU I GŁOSU)

✔ DOWIESZ SIĘ JAK JOGA WPŁYWA NA TWÓJ GŁOS

✔ DOWIESZ SIĘ CZYM JEST PRANAYAMA

✔ DOWIESZ SIĘ JAK WAŻNE JEST TWOJE CIAŁO W PROCESIE ŚPIEWANIA

✔ POZNASZ SWÓJ PIERWOTNY GŁOS

✔ DOWIESZ SIĘ JAKI JEST TWÓJ DŹWIĘK BAZOWY

✔ DOWIESZ SIĘ CO TO CYMATYKA

✔ POCZUJESZ SWOJE ORGANY POPRZEZ ROZWIBROWYWANIE ICH

✔ DOWIESZ SIĘ JAK WAŻNE SĄ TWOJE MYŚLI DLA TWOJEGO GŁOSU

✔ POZNASZ TECHNIKI RELAKSACYJNE I WIZUALIZACYJNE POMOCNE DO PRACY Z GŁOSEM

✔ POZNASZ I POSZERZYSZ SWOJE MOŻLIWOŚCI GŁOSOWE

✔ KAŻDEGO WIECZORA KONCERT KAMERTONOWY, KTÓRY DZIAŁAĆ BĘDZIE KOJĄCO, RELAKSACYJNIE I POZNAWCZO

✔ ZADBAMY TEŻ O TWOJE WNĘTRZE POPRZEZ WSPANIAŁE WEGETARIAŃSKIE POSIŁKI

✔ KAŻDEGO DNIA CZAS WOLNY NA ODPRĘŻENIE I PRZYSWOJENIE PRZEZ CIAŁO WIEDZY, KTÓRĄ BĘDZIECIE ZDOBYWAĆ KAŻDEGO DNIA

✔ MAGICZNE WARUNKI NOCLEGOWE ORAZ WIDOKOWE
GDZIE:

PLAJNY - Ogród Dobrych Myśli

Plajny 10, 14-407 Godkowo

https://plajny.pl/kontakt

JAK DŁUGO:

Warsztaty będą trwać 3 dni.


Zajęcia odbywać się będą blokami:

- zaczynamy poranną pranayama i jogą na rozbudzenie każdej komórki naszego ciała i umysłu.
- popołudniowe zajęcia będą poświęcone poznawaniu naszego głosu.
- zakończeniem dnia będzie koncert kamertonowy


PROWADZĄCE:
Justyna Kozioł – nauczycielka jogi i pranayamy.

Nauczycielka jogi, prowadzi kursy dla początkujących i zajęcia na poziomie ogólnym
Praktykuję jogę od 2011 roku, ucząc się nieprzerwanie w Studiu Jogi Katarzyny Pilorz w Krakowie. Obecnie jest w trakcie treningu przygotowującego do egzaminu na pierwszy stopień nauczycielski w jodze metodą Iyengara.
Przykłada dużą wagę do nauki poprawnego wchodzenia i wychodzenia z asan oraz bezpiecznej pracy w samej asanie. W nauczaniu zwraca uwagę na precyzję i detale, uczy świadomości ciała zachęcając do nieustannego studiowania samego siebie.

Dr SYLWIA NADGRODKIEWICZ - doktor nauk humanistycznych, muzykoterapeutka, wokalistka, animatorka kultury.
Sylwia Nadgrodkiewicz - m.in. odtwórczyni roli królowej Marysieńki w Śpiewogrze Świętokrzyskiej skomponowanej przez Bronisława Opałko. Współreżyserka spektaklu pt. „Życie jest światłem”, na podstawie pism prof. Włodzimierza Sedlaka. W duecie z Kiniorem Kiniorskim nagrała płytę (LaLoba) z własnymi tekstami i muzyką znanego multiinstrumentalisty. Wokalnie wspierała również Studium Instrumentów Etnicznych, wykonujących muzykę etno-transową, nazwaną przez dziennikarzy psychofolkiem. Płyta tego projektu pt. „Tu nie ma miejsca na strach..” została gorąco przyjęta przez krytyków i otrzymała uznanie w Radiowej Trójce. Krążek promuje m.in.: utwór „Laleczka”, do którego teledysk wyreżyserował ojciec polskiego wideoklipu Yach Paszkiewicz.
Doświadczeniem scenicznym dzieli się w Studium Wokalnym Sylwia Nadgrodkiewicz, które prowadzi w swoim rodzinnym mieście. Jest to jak sama mówi laboratorium poszukiwania własnej tożsamości. Stosuje swoją autorską metodę, w której nie uczy śpiewać, a odblokowuje głosy.
Autorka pracy doktorskiej na UMCS w Lublinie z obszaru filozofii polityki (zagadnienia krążące wokół kobiecości, męskości i seksualności) pt.: „Seyla Benhabib – feminizm i polityka“. Autorka m.in. cykli wykładów dla Krytyki Politycznej, licznych paneli i warsztatów. Współtwórczyni takich projektów społecznych jak: Wieża BAB L wraz z Galerią Białą, czy Lublin 9 Ta Obca wraz z Tomaszem Kitlińskim. W roku 2014 została nagrodzona jako Wokalistka Roku przez Radio Kielce.
Obecnie życie zawodowe wypełnia jej prowadzenie koncertów i szkoleń kamertonowych oraz aromaterapia. Wydała płytę zawierającą nagranie sesji kamertonowej (Oczyszczająco-regulująca sesja kamertonowa). Jest w trakcie pisania książki o naturze dźwięku oraz współpracuje z formacją Kinior Reggae Sound. Uwielbia las, gotowanie i swój mały ogródek.


PATRYCJA ZARYCHTA – wokalistka, trener wokalny, pomysłodawczyni warsztatów.
Patrycja Zarychta - ukończyła z wyróżnieniem wokalistykę jazzową na Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Wykładała również na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Rzeszowie.

Zajmuje się głosem w aspekcie fizycznym i psychologicznym. Łączy różne formy wizualizacyjne w pracy z głosem. Ćwiczy świadomość dźwięku i jego siłę.
Jak sama przyznaje krzewi szeroko pojętą technikę zdrowego śpiewania. Jej misją jest odkrywanie potencjału, który drzemie w studentach. Traktowanie całego ciała jako instrumentu, pobudzania umysłu i uwalniania blokad, które kryją się w naszej głowie. Poprzez własne doświadczenie kiedy zmagała się z chorobami głosu odkryła, że głos to nie tylko to, co słyszymy i emitujemy, to coś więcej. Wszystkie wydarzenia, które przytrafiają nam się w życiu, nasze traumy i radości - można usłyszeć w naszym głosie. Tylko uświadomienie sobie pewnych prawd pozwala odkryć nasz pierwotny głos.
Mimo młodego wieku ma bardzo duże doświadczenie pedagogiczne, które zdobywała wykładając w klasie wokalnej na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego, kierunek Jazz i Muzyka Rozrywkowa. Uczyła również w świętokrzyskim oddziale Autorskiej Szkoły Musicalowej Macieja Pawłowskiego oraz w Szkole Wokalno-Aktorskiej w Krakowie, Krakowskiej Szkole Jazzu w Krakowie oraz na Warsztatach z zespołem Pilichowski Band w Krośnicach czy warsztaty wokalne w Skarżysku-Kamiennej, a także autorskie warsztaty wokalne „Samogłoska”, "Laboratorium głosu".
Obecnie jest dyrektorem i głównym organizatorem autorskich warsztatów Wokalno-instrumentalnych „Muzyczne Mostki” w miejscowości Mostki.

Uczestniczyła w konferencjach naukowych organizowanych m.in. przez Międzynarodową Organizację Nauczycieli MIX-IVTOM, której jest członkinią. Swój warsztat wokalny szkoliła pod czujnym okiem wybitnych pedagogów: Eli Zapendowskiej, Justyny Motylskiej, Ani Szarmach, Kuby Badacha, Teri Stock, Mary Ann Kehler, a także Joshua Alamau - obecnym nauczycielem śpiewu m.in. Adele.


Współpracowała m.in. z Wojtkiem Pilichowskim, Arkiem Skolikiem, Markiem Pędziwiatrem, Michałem Urbaniakiem, Femi Temowo, Piotr Żaczek. Na swoim koncie ma wiele nagród na konkursach i festiwalach ogólnopolskich.
Występowała na największych festiwalach jazzowych m.in. Jazz Jamboree i Warsaw Summer Jazz Days.
19go maja 2017r. ukazał się jej debiutancki album zatytułowany „SZCZĘŚCIE”, nad którym pracowała razem z Michałem Urbaniakiem i Markiem Pędziwiatrem.


INWESTYCJA:

Cena:
930 zł – early birds (do 31.07)
980 zł - cena regularna


Zapisy trwają do 12.09.2019

Miejsce na warsztaty rezerwuje wpłata zaliczki w wysokości 300 zł.

Pozostała kwota płatna na miejscu w pierwszym dniu warsztatu.Zaliczka jest BEZZWROTNA.

Dojazd we własnym zakresie.


ZAPISY :tel: 792 864 262 – Malwina - koordynatorka
ew.
tel: 606 126 250 – Patrycja

Znajdź nas na Facebooku: https://web.facebook.com/mandalaglosu/
Sprawdź naszą stronę internetową: http://mandalaglosu.weebly.com

#