wydarzyło się w 2019 - Shakti Joga

powrót

>>> Shakti Joga- Joga w Kręgu Kobiet <<< 24-26 maja 2019

fot. Patrycja Wojtkowiak Fotografia

MOJA PEŁNIA – weekendowe spotkanie w uważności

Zapraszam serdecznie na kolejny weekend wyjazdowy w bardzo urokliwym miejscu, podczas którego akcent wspólnej praktyki będzie skierowany na pracę wewnętrzną.
SHAKTI JOGA- JOGOWA MAJÓWKA W KRĘGU KOBIET
Kochane w tym roku chciałabym zaprosić Was na wyjątkowe majówkowe weekendowe spotkanie z Jogą na Warmii. Na zabawę i uhonorowanie tego kim jesteśmy jako kobiety, jako istoty na tej planecie!
Będzie to kompilacje wiedzy i doświadczenia w pracy z kobiecym ciałem w pełen radości i lekkości sposób. Z czułością, powolnością i przestrzenią na delikatność.

Ponieważ warsztat będzie magiczny tym razem widzimy się w niesamowitym miejscu na Warmii oraz spotykamy się tylko w kobiecym gronie! Będzie jak zawsze dużo niespodzianek. Można zarezerwować termin już teraz bo miejsc jest tylko 10. Będzie to jedno, jedyne spotkanko w Polsce w tym roku!

Czy jako kobiety honorujemy nasze ciało? Czy dajemy mu wystarczającą ilość uwagi, relaksu, świadomości? Czy wiem jak się z nim komunikować? Jak czuć przyjemność w każdym ruchu? Czy wiem gdzie jest nasza siła? Czy zanurzone jesteśmy w nieustanym źródle kreacji? Czy pozwalamy na przychodzenie i odchodzenie?

Shakti - przedstawiana jest jako pierwotny żeński pierwiastek. Pełna mocy kobieca energia. Świadoma siebie, przyjemności jaka płynie z bycia w kobiecym ciele.

JAKICH NARZĘDZI BĘDZIEMY UZYWAĆ?
-Naszą bazą będzie SHAKTI JOGA-KOBIECA JOGA. Każdy poranek rozpoczniemy od płynnej Vinyasa jogi inspirowanej dwiema nauczycielkami: Shiva Rea ora Meghan Currie. Powolne pełne świadomości ruchy, gdzie oddech pełni najważniejszą role. Będziemy budzić się z zimowego snu odżywiając nasze tkanki.

-Praca z mięśniami dna miednicy. Wiedza teoretyczna jak i praktyczna z zakresu funkcjonowania najważniejszego stabilizatora naszego ciała. Bardzo często pełnego chronicznego napięcia. Będziemy używać takich narzędzi jak: Pilates, TRE(trauma releasing exercises) oraz jade egg.

-Yin Joga. Regeneracyjna joga, która pozwala rozluźnić się do głębi, zregenerować zmęczone i pełne napięcia ciało.

-Kręgi Kobiece- miejsce na bycie wysłuchanym przez inne kobiety. Miejsce na intencji, marzenia, plany lub dzielenie się doświadczeniem.


DLA KOGO JEST TO SPOTKANIE?
Dla każdej kobiety!
Dla wszystkich tych z nas które chcą odpocząć na łonie dzikiej natury i naładować baterię.
Dla tych kobiet które zmagają się z problemami po porodzie lub mają problemy z nietrzymaniem moczu lub innymi kobiecymi chorobami. Dla tych, które chcą poznać swoje ciało lepiej, skontaktować się z nim i rozpoznawać jego potrzeby. Dla tych które w bezpieczniej i pełnej zdrowych granic atmosferze chcą poczuć przyjemność z każdego ruchu, oddechu. Dla tych które chcą pobyć w kręgu kobiet. Naładować się akceptacją, szacunkiem i zrozumieniem.

CO BEDZIEMY ROBIĆ?
Przede wszystkim praktykować Jogę! Honorować to kim jesteśmy. W bezpiecznej atmosferze zdobędziemy praktyczną i teoretyczną wiedzę o kobiecym ciele, jego cyklach zmianach jakim ulega w czasie całego życia. Dostaniemy narzędzia które pomogą odblokować przepływ twórczej energii i kreacji.

Ale będziemy też ładować baterie po dłuuuugiej zimie. Będziemy rozkoszować się majowym słońcem i jogować w jednej z najpiękniejszych sal w Polsce (sala ma ścianę ze szkła z widokiem na dziki warmiński las!!!). Będziemy napełniać zmysły pysznym "plajnowym" jedzenie z którego słynie to miejsce! Przywiozę dla was morze inspiracji z moich podróży po wulkanicznej wyspie Bali i Tajlandii gdzie mieszkam i studiuje jogę oraz uzdrawianie ciała na wielu poziomach, także w kręgach kobiet. Przywiozę mnóstwo jogowej i ruchowej, mentalnej wiedzy którą zdobyłam w czasie ostatniego roku i swoich 20 lat praktyki.

O PLAJNACH
Przepiękne i urokliwe miejsce na Warmii, które prowadzą przesympatyczni właściciele. Miejsce słynie z bardzo wysokiego standardu obsługi i przepięknie urządzonych wnętrz oraz....przepysznego wegańskiego jedzenia! Podobno to niebo!
A tak o miejscu napisali sami właściciele:
"Uroczy zakątek oddalony od miejskiej wrzawy. Tutaj czas zwalnia swój bieg, każdy nowy dzień ptaki witają swym dźwięcznym śpiewem, a do snu tulą je kołyszące się na wietrze zboża.
Wzorem dawnych menonickich, osadników, którzy niegdyś zamieszkiwali taki podcień jak nasz, żyjemy w otoczeniu natury, czepiąc z jej uroków i plonów."
więcej: www.plajny.pl

JOGA i inne przyjemności
Po pierwsze nie jest to warsztat gdzie musisz przekraczać granice swojej intymności. To co będziemy zdobywać to bardzo praktyczna wiedza jak funkcjonuje nasze ciało, jak pomóc mu być szczęśliwym kadego dnia.
Plan zwierał będzie m.i. dwie sesje jogi dziennie oraz tematyczne warsztaty: aktywne wzmacniające zajęcia poranne, popołudniową głęboko relaksacyjną Yin Jogę, Joga Nidre-jogę snu, warsztaty Roll&Release ( praca z głębokim rozluźnieniem powięzi), warsztaty tematyczne, praca nad stabilizacją i wzmocnieniem ciała, mobilność kręgosłupa i stawów, praca z oddechem, nauka łatwych technik auto masażu, świadomości ciała, praca z dnem miednicy oraz wprowadzenie do pracy z jade egg.

Nasz program będzie kompilacją praktyki i wiedzy zgromadzonej na przestrzeni moich ostatnich 20 lat, która koncentrowała się nad fizyczną stroną ciała, ale także intensywnych latach medytacji i poszerzania świadomości, pracę z układem somatycznym oraz różnych technik relaksacji. Głównym założeniem jest poznanie swojej prawdy w praktyce, tego kim jestem czego chce a czego nie, wzmocnienie i ustabilizowanie ciała, ale także druga strona czyli balans głęboki relaks, odpoczynek, medytacja, rozluźnienie.

Ten majówkowy czas to czas głębokiego poczucia potrzeb swojego ciała. Sesje przygotowałam tak aby jak najbardziej 'rozruszać' ciało po zimowym śnie. Ale nie musisz brać udziału we wszystkich zajęciach! To czas dla ciebie na głęboki relaks i ukojenie i pobycie w otoczeniu dzikiej natury.

Uwaga doświadczenie w praktyce Jogi nie jest wymagane! Sesje dopasowane są do potrzeb początkujących jak i zaawansowanych joginek. Podczas nich uczymy się potrzeb naszego ciała i prawdy każdego wykonywanego ruchu.

Plan:
Piątek
15:00 powitalny obiad
czas wolny
17:00-18:30 sesja jogi regeneracyjnej
19:00 kolacja
20:30-22:00 wykład i praktyka powieź, dno miednicy, TRE, praca z jade egg.

Sobota
8:00-9:30 Shakti Flow- poranna wzmacniająca i stabilizująca Joga dla kobiet - poczuj przyjemność w każdym ruchu
9:30 śniadanko
czas wolny
13:00 obiad
czas wolny
16:00-18:00 warsztaty tematyczne i praktyka. Wykład dno miednicy, praca z jajeczkami, TRE
19:00 kolacja
20:00-21:30 Yin Joga. Super mniam regeneracyjna leniwa sesja :)

Niedziela
8:00-9:30 Shakti Flow- poranna wzmacniająca i stabilizująca Joga dla kobiet - poczuj przyjemność w każdym ruchu
9:30 śniadanko
12:00 do widzenia wracamy do domu ♥


Koszty:
pokój 2 osobowy 850 zł
pokój 1 osobowy 1000 zł

w cenie prezent z Bali!! :)

Ilość miejsc ograniczona!

10% zniżki dla tych którzy przyjeżdzają na spotkanie ze mną po raz kolejny! ( choćby nawet na końcu świata:) oraz dla cudownych Patronów- kochani dzięki wam rozwijam się jako nauczyciel! (info jak zostać Patronem: https://patronite.pl/yogaontherocks)


Zapisy, rezerwacje oraz informacje :

whatsaap +48694172116
możliwość rozmowy na Skype!

O MNIE:
Małgorzata Witter
Mam 34 lata. Kocham to co robię. Poświęciłam swoje życie aby stawać się coraz lepszym nauczycielem ruchu/Jogi. To moja pasja. Z każdym rokiem odkrywam kolejne warstwy. Jogę zaczęłam praktykować ponad 20 lat temu dotykając wiele stylów i technik. Łącze tą wiedzę oferując zajęcia dopasowane do indywidualnych potrzeb, tak jak kiedyś wyglądało to w Indiach, każdy student miał swoje własne tempo rozwoju. Obecnie zgłębiam tajniki pracy układy somatycznego oraz głębokich tkanek nazywanych w skrócie powięź, a także studiuje ajurwedę i jej wpływ na nasze samopoczucie. Moje życie to podróż, tak jak kiedyś mnisi udawali się w podróż po świecie, tak ja szukam i zgłębiam to kim tak naprawdę jestem i jaki jest mój cel bycia tutaj. Czuje że to co robimy wspólnie, więź jaką stwarzamy to jest najcenniejszy dar jaki możemy otrzymać. I tak też wyglądają nasze spotkanie nie ważne na jakim końcu świata spotykamy się razem. Z miłością zapraszam do wspólnej podróży i rozwoju.
Certyfikowany nauczyciel Yogi 500 RYT- Yoga Alliance Certification, Sampoorna Yoga, Indie. Vinyasa Flow (Londyn, 65 RYT) i klasycznej Tantra Yogi (Indie,200 RYT Yoga Alliance Certification). Certyfikowany nauczyciel Aerial Jogi, Pilates. Dyplomowany wieloletni masażysta masażu tajskiego oraz klasycznych technik masażu. W Indiach oraz w Tajlandii studiuje pradawną sztukę walki: Kalari i ajurwedę.

Mam też social media:
www.yogaontherocks.pl
www.facebook.com/flowyogarocks/
www.instagram.com/yogaontherocks_life
Kanał na YT: https://www.youtube.com/channel/UCJIkb6yGQOrZpIDmjuvY3dg

Całuje z ukochanej wulkanicznej wyspy Bali i do zobaczenia już niebawem!

#