wydarzyło się w 2017 - Czerwcówka z jogą

powrót

Czerwcówka z jogą 15-18 czerwca

Zapraszam na relaksujący, czerwcowy weekend w Plajnach – Ogrodzie Dobrych Myśli. To niepowtarzalna okazja by w cudownych okolicznościach odpocząć od codziennej bieganiny, pobyć pośród czystej i zniewalająco pięknej natury, odżywić ciało i zmysły z miłością sporządzonym pożywieniem, doświadczyć siebie na macie, poczuć ugruntowanie i siłę, aby stać się lepszym człowiekiem dla siebie i świata :

W planie są codzienne, specjalnie skomponowane ćwiczenia jogi, pozwalające na uzyskanie wewnętrznego spokoju, wzbogacające połączenie ze swoim ciałem i wnętrzem, służące dotarciu do pokładów energii i kreatywności. Ćwiczyć może każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania w jodze i kondycji.
Przykładam dużo uwagi do tego, aby każdy z uczestników czuł się indywidualnie zadbany i otrzymał właściwe instrukcje. Ćwiczenia polegają na uważności, ale w proponowanej przeze mnie formie zawierają dużą dozę dystansu do siebie i świata.
Poza jogą w planach jest błogi wypoczynek, spotkania z ciekawymi ludźmi, dla chętnych spacery i wycieczki rowerowe. Nieopodal znajduje się jezioro, a na terenie siedliska wiele miejsc do zacisznej kontemplacji.

TERMIN 
15-18.06.2017
Zaczynamy w czwartek 15.06 sesją jogi o godz. 12, kończymy w niedzielę 18.06 sesją jogi o godz. 13. 

MIEJSCE 
PLAJNY – Ogród Dobrych Myśli to przytulne siedlisko, położone w malutkiej wsi nieopodal Żuław… uroczy zakątek oddalony od miejskiej wrzawy. Tutaj czas zwalnia swój bieg, każdy nowy dzień ptaki witają swym dźwięcznym śpiewem, a do snu tulą je kołyszące się na wietrze zboża.
Wzorem dawnych menonickich, osadników, którzy niegdyś zamieszkiwali taki podcień jak nasz, żyjemy w otoczeniu natury, czerpiąc z jej uroków i plonów.
Jeśli szukasz spokoju, kontaktu z przyrodą i smaku domowego twarogu... spotkajmy się w Plajnach.
Sercem siedliska jest odnowiony dwustuletni Dom Podcieniowy, który już dzisiaj zaprasza w swe gościnne progi. Będziemy wypoczywać w klimatycznej Stodole i do naszej dyspozycji znajdzie się Zimowy Ogród, czyli przestronna i słoneczna sala do ćwiczeń. Z pokoi będziemy mogli przejść wprost na zajęcia jogi. 
Więcej informacji na stronie: www.plajny.pl


POKOJE 2,3 osobowe, z łazienką. O wyborze pokoju decyduje kolejność zgłoszeń.
CENA
890zł przy zgłoszeniu i wpłacie zaliczki 300zł do 20.04
990zł od 21.04
Cena obejmuje: udział w warsztacie jogi, opcjonalnych wycieczkach rowerowych i pieszych, ognisko, zakwaterowanie w pokojach, wyżywienie – śniadanie, obiad i kolacja. 
Kuchnia wegetariańska, lokalna, bazująca na wysoko jakościowych składnikach.

WARUNKIEM REZERWACJI MIEJSCA JEST:
1. Zgłoszenie mailowe na adres:

zawierające następujące informacje:
imię i nazwisko
wiek
nr telefonu
staż praktyki jogi
specjalne potrzeby zdrowotne
czy poszukują Państwo miejsca w aucie z Trójmiasta/udostępniają Państwo miejsce w aucie?
czy potrzebują Państwo maty do jogi?

2. Wpłacenie zaliczki w wysokości 300 zł, w ciągu 2 dni od zgłoszenia uczestnictwa,
bez odnotowania przelewu nie możemy zarezerwować miejsca.
Pozostała część kwoty płatna gotówką na miejscu.
Dane do przelewu:
Anna Watras
mBank
52 1140 2004 0000 3202 3826 7316
Tytuł przelewu: Plajny + imię i nazwisko uczestnika

Ilość miejsc ograniczona.
Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Warsztaty jogi poprowadzi:
Anna Watras 
Jestem dyplomowaną instruktorką jogi klasycznej, psycholożką, z pasją pracującą z osobami w każdej grupie wiekowej, w rozmaitej kondycji fizycznej. Inspirują mnie różne style jogi, które twórczo łączę podczas swoich zajęć. Praktykuję jogę od 13 lat, natomiast uczeniem zajmuję się od 10. Swoje doświadczenie zdobywałam uczestnicząc w licznych szkoleniach i warsztatach zarówno w kraju, jak i za granicą. Czerpię z różnych form pracy z ciałem i staram się dostosowywać ćwiczenia do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego z uczestników. Na co dzień prowadzę zajęcia w Gdyni i Gdańsku. Joga jest dla mnie formą higieny ciała i ducha. Pozwala mi czuć dobre połączenie ze sobą, dzięki czemu staję się bardziej wrażliwa i otwarta na to, co przynosi każdy dzień. Pasjonują mnie ludzie, odpoczywam w naturze, cieszę się małymi rzeczami i bardzo lubię śpiewać. Do zobaczenia na macie :)

Proponowany plan pobytu: (może jeszcze ulec zmianie)
15.06 czwartek
12 - 13 30 joga powitalna
13 45 obiad
14 – 17 zapoznanie z miejscem
17 – 18 30 joga relaksacyjna
18 45 kolacja
20 spotkanie przy ognisku

16 i 17.06 piątek i sobota
8:30 śniadanie i spacer
10 30 - 12 30 joga
12 45 obiad 
13 30 - 17 czas wolny, zajęcia w terenie
17 – 18 30 joga relaksacyjna
18 45 kolacja
19 30 czas wolny, wieczorne spotkania

18.06 niedziela
8:30 śniadanie i spacer
10 30 - 12 30 joga pożegnalna
13 wykwaterowanie i pożegnanie

SERDECZNIE ZAPRASZAM :)

#