Marzec '20 - Czar Par

powrót

CZAR PAR - Odkryjcie i umocnijcie potencjał Waszego związku 17-20 marca 2020

 

Strefa PozytywnaTerapie Ciała i Umysłuoraz Plajny - Ogród Dobrych Myśli przygotowali dla Was wyjątkowy warsztat

CZAR PAR - to warsztat dla par, który spaja, umacnia oraz ukazuje nowe możliwości waszego związku.
W wyjątkowym gronie, w bezpiecznym i magicznym Plajny - Ogród Dobrych Myśli, doświadczycie głębokiego procesu budującego Wasz związek, nadając jemu lekkości i radości, poprawiając komunikację i poznając narzędzia, które wykonując w domu, wprowadzą Wasz związek w inny wymiar uwalniając od napięć dnia powszedniego i wydobywając potencjał drzemiący w każdym z Was. 

Ten wyjazd wzmocni Was i sprawi, że wrócicie z nowymi pokładami energii.

Pozwólcie sobie na chwilę zatrzymania, bycia tu i teraz ze sobą, odnalezienia prawdziwości i kreowania wspólnych celów z dala od zgiełku miasta i codziennych obowiązków. 
Wczesna wiosna to najlepszy czas na budowanie, umacnianie i detoks umysłu! 
Podczas tych 4 dni, pozbędziecie się starych przekonań, przyjętych punktów widzenia, schematów, w które wpadliście, odkryjecie siebie, wzmocnicie siły, zapraszając do życia lekkość, radość i obfitość

W PROGRAMIE

DLA UMYSŁU: warsztaty z komunikacji, kontrolowanej kłótni, rozpoznanie języka miłości, którym się komunikujecie oraz nauka zabiegu Total REset.

Total REset to masaż, polegający na stymulacji określonych punktów na głowie. Podczas ich stymulacji, następuje bardzo silne rozładowanie spolaryzowanego ładunku elektromagnetycznego, który został zgromadzony w mózgu. Prace fal mózgowych zostają spowolnione do rzadko osiąganego stanu THETA (jak w trakcie bardzo głębokiej medytacji) aby pozwolić na depolaryzację wzorców zachowań i systemów przekonań, które funkcjonują w danym człowieku od dzieciństwa. Masaż ten powoduje, że osoba która go otrzymuje, przestaje funkcjonować na bazie utartych schematów i przekonań. 
Wychodzi z powtarzających się zachowań, z tzw. autopilota, w których funkcjonuje na co dzień.

DLA CIAŁA: oswojenie z dotykiem, zdrowe pyszne jedzenie (kuchnia wegetariańska), poranna joga twarzy.

DLA DUSZY: kontakt z naturą, relaks, zabiegi relaksacyjne (w cenie), odpoczynek, odpłatnie możliwość skorzystania z sauny, terapii i masaży facelift.

A ponadto: moc energii w przyjaznej, bezpiecznej i swobodnej atmosferze!

Kiedy ostatnio zrobiliście coś wyłącznie dla siebie?

Jeśli czujecie, że potrzebujecie:
- chwili zatrzymania, 
- zmiany, 
- porzucenia starych schematów, bez oceniania, bez wymówek, bez napięcia, 
pozbycia się ograniczających przekonań, lęków i barier,
- popracowania nad wzmocnieniem relacji ze sobą, ze swoją kontrolą, 
- popracowania z pieniędzmi, świadomością, porozumiewaniem się, 
- jeśli chcecie pozbyć się poczucia winy i wielu przyjętych punktów widzenia ograniczających rozwój radości i lekkości w waszym związku a przy tym zrelaksować się tak, jak gdyby miał być to pierwszy taki relaks w waszym życiu – to ten wyjazd jest właśnie dla Was!

Otwórzcie się na siebie !

Zapraszamy na cztery niezapomniane dni w przepięknym, sielskim, oddalonym od miasta 

PROWADZĄCY:
Kamila Rozwadowska – 37 letnia terapeutka,trener osobistego wzrostu oraz facylitotor Access Bars®. Twórczyni Strefy Pozytywnej oraz współtwórczyni Ośrodka Psychoterapeutyczno – Rozwojowego „Źródło”. Przez lata pracy i rozwoju osobistego przeszła przez różne techniki, metody i podejścia w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie „jak żyć i być wreszcie szczęśliwą?”. Dzisiaj z zamiłowaniem wychodzi naprzeciw ludziom, którzy szukają zmiany, podtrzymania na duchu czy wskazania drogi zgodnej z pragnieniami ich serca. Celebruje życie! W czasie sesji indywidualnych i warsztatów, pomaga uwolnić mentalne i energetyczne blokady, zatrzymujące życie w pozycji „pauza” lub w pamięci i odtwarzaniu traumy z przeszłości. 

Maja Lesińska – 47 letnia terapeutka, facylitator Access Bars®, instruktor Jogi Twarzy Metodą Danielle Collins, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej, szkoleniowiec i coach, wielbicielka dobrej kuchni i poszukiwaczka metod doskonalących pełnię życia. Z pewnością zadba o dobrą energię, atmosferę i ciepło podczas wyjazdu 

CENA WARSZTATU: 

1400zł/1 osoba w tym koszt pobytu i wyżywienia (3 posiłki dziennie) 

EARLY BIRD: 1250zł/1 osoba przy wpłacie zadatku do 31.01.2020. 

KONTAKT:
+48 883 244 860 Kamila Rozwadowska 
+48 881 600 151 Maja Lesińska

ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres z podaniem imienia i nazwiska, numerem telefonu z dopiskiem CZAR Par Plajny
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego otrzymacie Państwo dane do wpłaty zadatku
3. Brak wpłaty zadatku w ciągu 3 dni od zgłoszenia anuluje rezerwacje pokoju i miejsca na warsztacie
4. Miejsce na warsztatach gwarantuje wpłata zadatku w wysokości 400zł/osoba płatna do 3 dnia od zapisu, pozostała część kwoty płatna przelewem, nie później niż tydzień przed wyjazdem
Z uwagi na ograniczoną ilość pokoi dwuosobowych ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń i wpłaty zadatku.

 

#