KWIECIEŃ '20 - Body Positive

powrót

Body Positive. Weekend dla kobiet z jogą i pilatesem 17-19 kwietnia 2020

Początek wiosny to czas odnowy, regeneracji i obudzenia ciała z zimowego snu. Z myślą o tym zaplanowałyśmy dla Was weekend, podczas którego nabierzesz sił, witalności i pozytywnej energii. 
Wyjątkowe miejsce jakim jest „Ogród Dobrych Myśli” w Plajnach sprawi, że na te dwa dni odetniesz się od codziennej pogoni, a skupisz się na sobie i swoich potrzebach.

Czego możesz się spodziewać?
- Codzienne zajęcia Jogi Flow oraz Pilatesu 
- Poranne medytacje
- Dla chętnych spacery, jazda na rowerze, slow jogging
- Warsztat przygotowania naturalnych kosmetyków
-  Warsztat Cold Brew, czyli kawa i herbata "parzona" na zimno
- Leniwe wieczory przy kominku, wspólne projekcje filmów i ploteczki
- 3 wegańskie posiłki dziennie
- Wieczorne napary odprężające


Miejsce

Ogród dobrych myśli to urocze siedlisko we wsi Plajny. Jego historia sięga dwustu lat wstecz, a wnętrza zostały niedawno odrestaurowane z myślą o takich gościach jak Ty. W otoczeniu natury, pośród lasów, pól i łąk, przy dźwiękach ptaków zrelaksujesz się jak nigdy dotąd. Częścią siedliska jest również warzywniak, z którego pochodzi część produktów do naszych posiłków.
https://plajny.pl/
Piękne, klimatyczne 2-3 osobowe pokoje*. 
Jasna sala do ćwiczeń, z dużymi oknami wychodzącymi na ogród oraz drewnianą podłogą.

*Za pokój jednoosobowy jest dodatkowa opłata 50 zł/noc. Dostępne są 3 takie pokoje dlatego prosimy o wcześniejsze zgłaszanie wyboru tej opcji.

Posiłki

Poranek zaczniemy od rozgrzewającego naparu, który doda Ci energii i rozpocznie proces oczyszczania ciała.
W ciągu dnia będą 3 posiłki (śniadanie, lekki lunch i kolacja). Wszystkie ciepłe, wegańskie i przyrządzone z myślą o odżywieniu i wzmocnieniu ciała*. Produkty pochodzą z lokalnych gospodarstw, od regionalnych dostawców oraz z przydomowego warzywniaka. Wieczorem dostaniesz odprężający napar, który przygotuje Cię do regenerującego snu.
* Istnieje opcja bezglutenowa, płatna dodatkowo 20 zł/dzień.

Zajęcia i prowadzący

JOGA FLOW - Zajęcia, w których ruch płynie razem z oddechem. Praca na całych taśmach mięśniowych równomiernie wzmacnia ciało, poprawia elastyczność oraz koordynację ruchową. Aspekt dynamiczny zbalansowany jest regeneracyjnym. W efekcie poczujesz się rozmasowana, zregenerowana, a jednocześnie Twoje głębokie mięśnie się wzmocnią, a sylwetka wysmukli.

Prowadząca: Pilates Flow Felicja Flicińska

Pilates - Ćwiczenia wzmacniają, modelują sylwetkę i dodają sprężystości. Skupiają się głównie na mięśniach CORE (brzuch, plecy, pośladki, uda) dzięki czemu polecane są również osobom, które mają problemy z plecami, mają siedzący tryb pracy lub cierpią na wady postawy.

Prowadząca: Dominika Wendykowska

Dodatkowe atrakcje

Dla chętnych istnieje możliwość wypożyczenia rowerów (25 zl / os). W okolicy znajdują się wspaniałe szlaki spacerowe i rowerowe. 
Dla tych z Was, które będą potrzebowały więcej ruchu zorganizujemy wspólny slow jogging oraz ćwiczenia oddechowe na świeżym powietrzu.


Cena
2 noce (piątek - niedziela) 1000 zł
Nocleg w pokoju 2 lub 3 - osobowym (jeżeli wiesz z kim chciałabyś być w pokoju, to napisz do nas podczas zapisów).
Możliwość noclegu w pokoju 1-osobowym za dopłatą 50 zł.*

*Za pokój jednoosobowy jest dodatkowa opłata 50 zł/noc. Dostępne są 3 takie pokoje dlatego prosimy o wcześniejsze zgłaszanie wyboru tej opcji.

Dojazd: we własnym zakresie

UWAGA
Dla tych z Was, które zgłoszą się do końca stycznia cena 950 zł.

Ilość miejsc jest ograniczona. Zależy nam aby warsztat odbył się w kameralnej atmosferze i każdy miał możliwość skonsultowania się w sprawie ćwiczeń, diety oraz pielęgnacji. 

Zgłoszenia oraz pytania proszę wysyłać na adres:

Rezerwacja miejsca przez wpłatę bezzwrotnego zadatku 300 zł na konto:
Dominika Wendykowska
45 1140 2004 0000 3102 4927 0783 w tytule proszę wpisać Imię i Nazwisko z dopiskiem "Body Positive Plajny”

Kontakt telefoniczny: 
Dominika: 607650746

#